Syneflow

Jakim Wydawcą lub Reklamodawcą jesteś?

SyneFlow to miejsce, w którym spotykamy się z Wydawcami, Reklamodawcami i Właścicielami baz. Szanujemy się nawzajem i pamiętamy, że owocna współpraca wiąże się z korzyścią dla każdej strony.

W jednym z niedawno czytanych artykułów spotkaliśmy się z podziałem Wydawców i Reklamodawców na pewne grupy. Ciekawi jesteśmy, czy zgadzacie się z tym i którą grupą się czujecie (komentujcie!).

Wydawcy dzielą się bowiem na przykład na:

 • Leniwców – z zaniedbanymi zasobami i nie zaangażowanymi użytkownikami. Reklamy są zatem niedopasowane i przypadkowe, przez co generują niskie obroty i szybko kończą współpracę.
 • Idących na łatwiznę – kopiujących content innych serwisów, publikując go jako własny.
 • Pasjonatów – świetnie przygotowani, ze sporą wiedzą, ciężko pracują na swój sukces. Analizują, testują i osiągają doskonałe wyniki.
 • Portale – cechuje ich duży zasięg, stają się więc pożądaną grupą wydawców. Skupiają się na pracy portalu, a działania na bazie sa poboczne, ale mimo wszystko skuteczne.

Podobnie Reklamodawcy. Część z nich jest rzetelna, solidna i niezwykle precyzyjna, jeśli chodzi o oczekiwania. A inni są niedbali lub tak zajęci innymi działaniami, że nie skupiają się na efektach, które przynosi kampania.

W SyneFlow zwracamy uwagę na to kim jesteś. Sprawdzamy rzetelność Reklamodawców, zaangażowanie Wydawców, a także jakość baz oferowanych przez ich Właścicieli. Wierzymy w fair play, dlatego zależy nam, żeby tutaj spotykali się tylko najlepsi użytkownicy sieci afiliacyjnych. Bo skuteczność działań jest warta selekcji.

 1. maj 19.2020 / 8:14 pm / Odpowiedz

  Cześć, to jest komentarz.
  Aby zapoznać się z moderowaniem, edycją i usuwaniem komentarzy, należy odwiedzić ekran Komentarze w kokpicie.
  Awatary komentujących pochodzą z Gravatara.